Під час тренувань на санній трасі на Тернопільщині загинула дев’ятикласниця

Дівчина тренувалася під наглядом тренера.

25.05.2023
Під час тренувань на санній трасі на Тернопільщині загинула дев’ятикласниця

24 травня у селі Млинівці на території Кременецької обласної дитячої спортивної школи із санного спорту під час тренування загинула 15-річна дівчина, повідомляє поліція Тернопільської області. 

Під час тренувань, які проходили під наглядом тренера закладу, фрагмент дошки сильно травмував дев’ятикласницю. На місце події тренери одразу викликали бригаду швидкої допомоги. Проте, ушкодження виявилися несумісними із життям. Дівчина загинула на місці події.

Цей факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 275 ККУ (Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей). Наразі триває слідство.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.