Пам’ятку архітектури початку XIX століття на Стрийщині повернули у власність громади

Досі ця будівля, як форма державної власності, належала Міністерству охорони здоров’я.

23.11.2023
Пам’ятку архітектури початку XIX століття на Стрийщині повернули у власність громади

Як повідомляє Стрийська міська рада, протягом багатьох років без догляду та реставрації будинок занепадав у центрі міста.

“Тому ми боролись, щоб «Палац Марисі», як спадок історії нарешті став окрасою Стрия, а не руїною.

Раді повідомити, що розпорядженням Кабінету міністрів України від 20 жовтня 2023 року № 969-р нежитлові приміщення по вул.Шевченка, 26 у Стрию передані у власність Стрийської міської територіальної громади. Зараз тривають процедури передачі та переоформлення”, – йдеться у повідомленні.

Також у міськраді додали, що наступним кроком буде робота над проектно-кошторисною документацією «Палацу».

“Очевидно, що приступити до реставрації зможемо уже після війни, але до цього часу, віримо, зможемо пройти всі необхідні бюрократичні та проектні роботи.

Однозначно, бачимо майбутнє «Палацу Марисі», як громадського простору для молоді”, – підсумували у дописі.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.