Обласні центри на благоустрій витратили утричі більше, ніж на оборону

В переліку опинилося 21 місто — туди не увійшли Луганськ, Донецьк та Київ.

20.11.2023
Обласні центри на благоустрій витратили утричі більше, ніж на оборону

Видання Forbes проаналізувало, скільки грошей на підтримку обласних бригад ТрО виділяли міста протягом девʼяти місяців 2023 року.

Сумарно обласні центри спрямували 3,8 млрд грн на потреби Сил оборони, водночас на благоустрій витратили 12,8 млрд грн.

З усіх міст перевагу обороні, а не благоустрою, віддає лише Житомир: він витрачає 547 млн грн та 246 млн грн відповідно. Луцьк фінансує обидві категорії майже однаково: 156 млн грн та 152 млн грн. Всі інші обласні центри віддають на благоустрій значно більше.

Львів станом на жовтень 2023 року витратив на благоустрій 1,3 млрд грн, на оборону ж — 324 млн грн.

Журналісти не знайшли видатки на оборону у Харкові, Ужгороді та Херсоні. Херсон на благоустрій виділив лише 8 млн грн, що схоже на фінансування зарплат. Натомість у Харкові на благоустрій заплановано майже 1 млрд.

Восени 2023 року містами України прокотилися мітинги та пікетування, учасники яких вимагали від місцевої влади більше фінансувати потреби оборони, а не благоустрою міст.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.