У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ

Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.

28.10.2023
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ

Протестувальники вимагають прийняти звернення від Львівської міськради до Міністерства оборони України та ВРУ стосовно внесення зміни до законодавства, щоб не тільки через Міноборони можна було купувати зброю та спорядження для ЗСУ.

“Солдатам, а не мерам машини”, “Гроші на ЗСУ, а не російським олігархам”, “Ми більше не підемо по обласних та міських радах – а підемо по хатах депутатів”, – скандували учасники мітингу.

Один із учасників вихопив мегафон та зазначив, що Львівська міськрада витрачає кошти на саджанці, буклети, банери, дні українського кіно, а потрібно контролювати видатки міськради.

Зокрема, пікетувальники наголосили на тому, що зараз не час перекладати бруківку:

“Їм не треба бруківки, перекладеної по тричі на рік, треба не затягувати війну.”

До слова, мер Львова Андрій Садовий так і не вийшов до мітингувальників.

“Чому Садовий вдома, чому гроші на бруківку витрачає? Зараз не час для цього”, – скандували протестувальники.

Загалом, участь в акції взяли близько 50 осіб.

Активісти анонсували, що акції відбуватимуться щосуботи: будуть гуртуватись, поширювати свої вимоги через соцмережі.

Наразі, точні час та місце акції протестувальники узгодять та повідомлять у соцмережах.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.