У Львові знову пікетували Садового через некритичні витрати ЛМР

Сьогодні, незважаючи на перший мокрий сніг у Львові, небайдужі львів’яни вже вчетверте пікетували ЛМР через систематичні витрати коштів на недоцільні, в умовах війни, речі.

18.11.2023
У Львові знову пікетували Садового через некритичні витрати ЛМР

Кілька десятків волонтерів прийшли під стіни міськради аби вимагати від очільника міста Андрія Садового та його чиновників нарешті перестати витрачати кошти громади на непотрібні забаганки і почати пріоритетно фінансувати потреби захисників.

Незважаючи на погоду, львів’яни понад годину озвучували претензії до міської влади, перераховували численні непершочергові закупівлі чиновників ЛМР, на котрі витрачаються сотні й сотні тисяч гривень.

Прикметно, що до учасників акції вчергове ніхто не вийшов – минулотижнева випадкова зустріч з першим заступником Садового Андрієм Москаленком завершилась “пшиком” – незважаючи на слова чиновника про “відкритість” і “готовність до діалогу”, за останній тиждень ніхто не вийшов з активістами на зв’язок, аби поінформувати про кроки міськради з обмеження витрат на бруківку та клумби.

На контрасті з аналогічною акцією під вікнами обласної влади (де сформовано спільні робочі групи і і активісти припинили протести), мітинги “Гроші на ЗСУ” під вікнами Ратуші триватимуть й далі – допоки міські чиновники не повернуться обличчям до громадян та наших захисників на фронті.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.