Львів’яни знову пікетували Садового

4 листопада львів’яни вже вдруге пікетували Львівську міську раду з вимогами виділити кошти на фінансування першочергових потреб ЗСУ.

05.11.2023
Львів’яни знову пікетували Садового

Кілька десятків волонтерів, родичів військовослужбовців та просто небайдужих мешканців міста прийшли під стіни міськради, аби вимагати від очільника міста Андрія Садового та його чиновників нарешті перестати витрачати кошти громади на непотрібні забаганки і почати пріоритетно фінансувати потреби захисників, повідомляє “Четверта студія”.

Учасники акції озвучили ряд статей, на котрі зараз ЛМР витрачає сотні тисяч та мільйони гривень – зокрема, закупівлю оргтехніки для “Львівавтодору”, опитування роботодавців, послуги розміщення в готелях гостей заходів, де співорганізатором є ЛМР тощо.

Мітингарі вимагали від Садового виділити на потреби захисників не менше 20% бюджету міста і сприяти внесенню змін в законодавство – аби ці кошти ОТГ могли напряму витрачати на закупівлю для військових частин.

Після безрезультатних скандувань “гроші на ЗСУ” під балконом міського голови активісти пообіцяли приходити сюди щосуботи і проводити аналогічні акції, поки Садовий не дослухається до їхніх вимог.

У випадку впертого ігнорування з боку мера, заявили про готовність провести акцію під вікнами його дому.

 

 

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.