Львів’яни знову пікетували Садового

4 листопада львів’яни вже вдруге пікетували Львівську міську раду з вимогами виділити кошти на фінансування першочергових потреб ЗСУ.

05.11.2023
Львів’яни знову пікетували Садового

Кілька десятків волонтерів, родичів військовослужбовців та просто небайдужих мешканців міста прийшли під стіни міськради, аби вимагати від очільника міста Андрія Садового та його чиновників нарешті перестати витрачати кошти громади на непотрібні забаганки і почати пріоритетно фінансувати потреби захисників, повідомляє “Четверта студія”.

Учасники акції озвучили ряд статей, на котрі зараз ЛМР витрачає сотні тисяч та мільйони гривень – зокрема, закупівлю оргтехніки для “Львівавтодору”, опитування роботодавців, послуги розміщення в готелях гостей заходів, де співорганізатором є ЛМР тощо.

Мітингарі вимагали від Садового виділити на потреби захисників не менше 20% бюджету міста і сприяти внесенню змін в законодавство – аби ці кошти ОТГ могли напряму витрачати на закупівлю для військових частин.

Після безрезультатних скандувань “гроші на ЗСУ” під балконом міського голови активісти пообіцяли приходити сюди щосуботи і проводити аналогічні акції, поки Садовий не дослухається до їхніх вимог.

У випадку впертого ігнорування з боку мера, заявили про готовність провести акцію під вікнами його дому.

 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.