На Львівщині створять робочу групу, яка контролюватиме використання бюджетних коштів

Відповідно до протокольного доручення Уряду обласні військові адміністрації повинні створити робочі групи з метою здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

13.10.2023
На Львівщині створять робочу групу, яка контролюватиме використання бюджетних коштів

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Робочі групи повинні формуватись з представників ОВА, СБУ, БЕБ та НАБУ.

Таку робочу групу створять і у Львівській області. Водночас, Львівська ОВА вирішила не обмежуватись контролем за використанням виключно коштів з фонду ліквідації, а розширить поле зору на закупівлі, замовниками яких є органи місцевого самоврядування, їхні структурні підрозділи та підпорядковані комунальні підприємства. Не омине ця процедура і районні військові адміністрації та структурні підрозділи ОВА.

Наразі готується розпорядження начальника Львівської ОВА Максима Козицького про затвердження положення про робочу групу. Перше засідання робочої групи має відбутись наступного тижня.

Нагадаємо, раніше начальник Львівської ОВА Максим Козицький дав доручення громадам області проаналізувати за пріоритетністю оголошені та заплановані на 2023 рік закупівлі. 22 заплановані закупівлі скасували. Зокрема обласний бюджет зняв фінансовий ресурс з об’єктів спортивної інфраструктури на 38 млн гривень. Ці кошти скерували на охорону здоров’я, ВПО та сектор безпеки.

Інформацію щодо аналізу пріоритетності закупівель не надали Глинянська та Солонківська громади Львівського району.

Більшість громад визначили свої цьогорічні закупівлі пріоритетними та необхідними для належного функціонування громад у період воєнного стану. Якщо виявлять закупівлі з низьким ступенем пріоритетності, то вони погодились розглянути можливість їх скасувати. Водночас замовники зауважують, що на законодавчому рівні відсутнє визначення пріоритетності закупівель. У своїй роботі для визначення пріоритетів керуються Постановою КМУ «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» №590 від 09.06.2021 року.

Окрім того, очільник області видав розпорядження «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану»: https://bitly.ws/Wzbz

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.