Львівська ОВА зменшить видатки обласного бюджету на потреби, які не пов’язані з безпекою та обороною

Львівська обласна військова адміністрація перегляне видатки з обласного бюджету на закупівлі, що не пов’язані із безпекою, обороною та підтримкою громадян, що постраждали від збройної агресії Росії проти України.

29.09.2023
Львівська ОВА зменшить видатки обласного бюджету на потреби, які не пов’язані з безпекою та обороною

За словами першого заступника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, обласний бюджет переглянуть після того, як громади Львівщини відзвітують про аналіз і перегляд своїх оголошених та запланованих закупівель, повідомляє Lviv.media.

«Одночасно буде проведено перегляд окремих видатків обласного бюджету, оскільки вони великою мірою співфінансують ініціативи громад», — зазначив Андрій Годик.

Він додав, що міни в обласних програмах означають, що фінансування заходів, спрямованих на безпеку, оборону та підтримку постраждалих від агресії людей, складає 770 млн грн, що становить 26% від загального обсягу обласних цільових програм на 2023 рік.

До слова, минулого тижня начальник ЛОВА Максим Козицький доручив керівникам громад Львівщини проаналізувати доцільність і пріоритетність своїх витрат на некритичні потреби. Громади мають надати звіт про виконання цього доручення до 02 жовтня 2023 року.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.