Підсумки шостого засідання робочої групи з контролю належного використання бюджетних коштів

24 листопада у Львівській ОВА відбулося шосте засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

24.11.2023
Підсумки шостого засідання робочої групи з контролю належного використання бюджетних коштів

Під час засідання заслухали представників 14 громад та управління капітального будівництва Львівської ОВА щодо 20 закупівель: з них – 7 за зверненнями громадян.

За результатами засідання робоча група вирішила рекомендувати під час найближчих сесій відповідних рад переглянути доцільність та пріоритетність видатків згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану» щодо шести закупівель Бісковицької, Турківської та Яворівської громад.

«В черговий раз наголошую на сумлінному виконанні замовниками розпорядження начальника ЛОВА «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану» під час оголошення тендерів та укладанні відповідних договорів. Дякую, небайдужим громадянам, які надсилають нам інформацію щодо можливих некритичних закупівель, за активну позицію», – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Також робоча група вкотре доручила Західному офісу Державної аудиторської служби України та правоохоронним органам здійснити контроль у межах своєї компетенції частини закупівель, розглянутих сьогодні.

“Повний запис сьогоднішнього засідання можна переглянути за посиланням. Про результати першого засідання робочої групи читайте тут, другого – тут, третього – тут, четвертого – за посиланням, п’ятого,- йдеться у дописі.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 1 грудня.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.