Чиновники доброго Садового хочуть зробити каналізацію бідним звіряткам

1 грудня у Львівській ОВА відбулося сьоме засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

02.12.2023
Чиновники доброго Садового хочуть зробити каналізацію бідним звіряткам
Фото: ЛМР

Під час засідання заслухали представників 6 громад щодо 7 закупівель: Львівської (2 закупівлі), Давидівської, Пустомитівської, Трускавецької, Сколівської, Славської.

За результатами засідання робоча група рекомендує Львівській міській раді на найближчому засіданні сесії переглянути доцільність виділення коштів на каналізування «Домівки врятованих тварин» у ландшафтному регіональному парку «Знесіння» відповідно до розпорядження голови ЛОВА Максима Козицького про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів.

У листопаді 2023 року ландшафтний регіональний парк «Знесіння» оголосив тендер на 8,5 млн грн на облаштування системи водопостачання та водовідведення на території інформаційно-освітнього центру РЛП «Знесіння». На думку робочої групи ЛОВА, каналізування притулку для тварин в умовах воєнного часу є недоцільним.

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, який був на засіданні, пояснив, що в зоовідділі парку – в «Домівці врятованих тварин» – живуть понад 800 врятованих з усієї України тварин, що потребують належного утримання. Зокрема, відсутність каналізації може впливати на епідеміологічну ситуацію в «Домівці».

Цьогоріч на першочергові роботи з каналізування, за словами Андрія Москаленко, планують витратити 2 млн грн, що є в міському бюджеті. Подальші роботи наступного року планують виконувати за наявності коштів, а також за допомогою благодійників.

Таке пояснення Андрія Москаленка не влаштувало робочу групу і перший заступник голови ЛОВА Андрій Годик запропонував, аби цю заплановану закупівлю ще раз переглянула сесія ЛМР.

Також робоча група доручила Західному офісу Державної аудиторської служби України та правоохоронним органам здійснити контроль у межах своєї компетенції частини закупівель, розглянутих 1 грудня.

Повний запис засідання можна переглянути за посиланням. Про результати першого засідання робочої групи читайте тут, другого – тут, третього – тут, четвертого – за посиланням, п’ятого  і шостого.

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 8 грудня.

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням начальника Львівської ОВА №932/0/5-23ВА від 05.10.2023 «Про обмеження непершочергових видатків місцевих бюджетів Львівської області в умовах воєнного стану», голови сільських селищних, міських рад територіальних громад зобов’язані переглянути відповідні бюджети на 2023 рік і забезпечити економне та раціональне використання коштів місцевих бюджетів в умовах воєнного стану.

Довідково:

Робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.