Медики у Львові врятували 14-річну дівчину з двобічною пневмонією

У Львові медики вилікували 14-річну пацієнтку, у якої діагностували двобічну пневмонію, плеврит та фіброторакс — захворювання легень. Процес одужання ускладнювався через анорексію у дівчинки.

11.12.2023
Медики у Львові врятували 14-річну дівчину з двобічною пневмонією

Про це повідомили у Центрі дитячої медицини лікарні «Охматдит».

Хвороба розпочалася із симптом кашлю, задухи, підвищеної температури тіла та болі у лівій грудній клітці. Фахівці у Львові поставили пацієнтці діагноз — двобічна пневмонія, лівобічний ексудативний плеврит (запалення листків плеври, накопичення ексудату у плевральній порожнині) та лівобічний фібриноторикс (відкладення фібрину на листках плеври з утворенням обмежених порожнин з рідиною).

Процес одужання дитини був ускладнений супутньою патологією — анорексія: був низький білок та відсутність сил в організмі.

У реанімації дівчина вживала спеціальні суміші і мала вагу 36 кілограм.

Спершу 14-річна дівчина була у пульмонологічному відділенні, далі її перевели до хірургічного. Лікарі провели торакоскопію, адгезіолізис, санацію та дренування плевральної порожнини.

Пацієнтка вже повернулась додому.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.