Медики у Львові рооперували трирічного пацієнта із пневмонією

Недуга у хлопчика Богдана почалась з кашлю та нежитю. Місцеві лікарі оглянули хлопчика і сказали, що у нього чисті легені, тож порадили продовжити лікування вдома, але симптоми не проходили.

01.02.2024
Медики у Львові рооперували трирічного пацієнта із пневмонією

Про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”.

Вже у львівській лікарні хлопчикові поставили діагноз – гостра двобічна позашпитальна полісегментарна пневмонія та правобічний ексудативний плеврит.

Оскільки у дитини в плевральній порожнині була велика кількість рідини, яка створювала компресію хворої легені, хлопчика довелось оперувати.

«Ми провели дренування правої плевральної порожнини за Бюлау, тобто видалили з плевральної порожнини повітря, кров, рідину, розправили легені та ліквідували зміщення середостіння, яке спричиняє гемодинамічні порушення», – наголосив дитячий хірург Олександр Колодій

Хлопчика вже виписали додому.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.