Львівський Superhumans Center підписав угоду з Міністерством охорони здоров’я

Угода передбачає реалізацію важливих спільних проєктів задля покращення якості послуг з фізичної реабілітації.

13.02.2024
Львівський Superhumans Center підписав угоду з Міністерством охорони здоров’я

Міністерство охорони здоров’я та Superhumans Center підписали угоду, покликану збільшити кількість важливих проєктів для реабілітації людей, що постраждали внаслідок війни, доступності та якості послуг протезування, включаючи високотехнологічні медичні послуги, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Підписана угода про:

  • розвиток та підтримку розгалуженої мережі надання послуг з реабілітації та протезування;
  • підвищення якості та доступності спеціальної медичної допомоги, включаючи послуги з протезування
  • практичне впровадження сучасних підходів до протезування, реконструктивної хірургії, психологічної підтримки та реабілітації та інших;
  • видів медичних та реабілітаційних послуг;
  • мультидисциплінарний підхід до лікування пацієнтів, зокрема пацієнтів, які втратили кінцівки

В межах угоди сторони будуть проводити спеціальні консультації із залученням кваліфікованих спеціалістів та експертів, організовувати та проводити спільні заходи, зустрічі з органами іноземних держав і міжнародних організацій з метою розширення мережі центрів надання послуг з реабілітації та протезування.

Нагадаємо, на Львівщині урочисто відкрили першу чергу новітнього Superhumans Center у квітні 2022 року. Це всеукраїнський центр з протезування та реабілітації постраждалих внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Клініка спеціалізується на протезуванні, реабілітації, реконструктивній хірургії та лікуванні посттравматичних розладів, як військових, так і цивільних. У центрі виконуватимуть протезування різної складності, використовуючи німецьке обладнання.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.