Хірурги Superhumans Center та наукові співробітники Львівського медуніверситету пройшли стажування в Австрії

Впродовж тижня команда відпрацьовувала велику кількість хірургічних маніпуляцій у щелепно-лицевій хірургії та пластичній реконструкції голови та шиї в одному з найвідоміших у Європі осередків кадавер-курсів – кафедрі макроскопічної та клінічної анатомії медичного університету місті Ґрац.

01.02.2024
Хірурги Superhumans Center та наукові співробітники Львівського медуніверситету пройшли стажування в Австрії

У Superhumans Center наголосили, що команда виконувала мікрохірургічні операції з використанням інноваційного 3D-мікроскопічного обладнання для відновлення судин і нервів.

Окремо також обговорили можливості залучення австрійських фахівців до лікування у Superhumans.

“Дуже насичені видалися дні, але повернулися всі з натхненням, купою нових знань, навичок, які вже через декілька тижнів будуть використовувати для лікування наших суперів!” – підсумували у центрі.

До слова, проект реалізується в рамках міжурядової співпраці з Республікою Австрія.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.