У Superhumans Center відкрили відділення реконструктивної хірургії та відновлення слуху

У відкритті відділень взяв участь найбільший донор проєкту – американський бізнесмен та філантроп Говард Баффет.

21.06.2024
У Superhumans Center відкрили відділення реконструктивної хірургії та відновлення слуху

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, у центрі запрацював весь комплекс протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії.

Для тих, хто постраждав через війну, лікування й відновлення у Superhumans Center безкоштовне.

“Під час події відома на весь світ американська акторка, модель і спортсменка Еймі Маллінз, яка не змогла приїхати через свій щільний графік, зробила відеозвернення, у якому оголосила, що вона стала амбасадоркою Superhumans Center!” – зазначив очільник області.

За словами Козицького, до події також долучилися близько 200 українських ветеранів та ветеранок, які після важких бойових травм знову можуть ходити, ковтати, кліпати, отримали нові руки, а дехто поступово повертає справжні обриси свого обличчя, і все це завдяки фахівцям Superhumans Center.

Загалом ж спеціалісти центру повернули втрачені можливості уже понад 600 людям.

Також начальник ЛОВА додав, що невдовзі у Superhumans Center відкриють освітній центр, де навчатимуть фізичних терапевтів і протезистів. А сам проєкт уже почали масштабувати на Одесу та Дніпро.

“Звучить неймовірно, але це реальність. Ця реальність у нас є завдяки Stavnitser Andrey, Ользі Руднєвій, Андрієві Віленському і великій команді професіоналів, яку вони очолюють, Першій леді Олені Зеленській і міністрові охорони здоровʼя України Віктору Ляшку, які повірили у цей проєкт і допомагають йому розвиватися, та всім меценатам, які вірять в Україну і українців. Як зазначив Андрій Ставніцер, місія Superhumans Center – перетворювати шрами і поранення на гордість та красу. Дякуємо вам за це. І дякуємо нашим воїнам та ветеранам за все!” – підсумував Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.