21-річний кухар, якого протезували у Львові, повернувся на роботу

Володимиру Брітікову 21 рік. Минулого літа ворожі снаряди влучили у його житло в Лисичанську. Хлопець отримав численні осколкові поранення і втратив праву руку.

02.02.2024
21-річний кухар, якого протезували у Львові, повернувся на роботу

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, наприкінці 2023 року хлопець пройшов протезування у Superhumans Center. Через кілька тижнів після цього фахівці центру також допомогли йому повернувся до своєї професії.

Зараз Володимир працює кухарем у трапезній Українського католицького університету.

«Сьогодні я хочу сказати велике дякую команді Superhumans Center, яка за пів року провела близько десятка екскурсій для представників великого та середнього бізнесу. Під час таких екскурсій вони буквально опинялися у колісних кріслах, щоб відчути, як це – пересуватися людині з інвалідністю та врахувати потреби таких людей, створюючи заклади та громадські простори.

Як і у всіх добрих задумах, результат перевершив очікування: завдяки таким екскурсіям компанії почали пропонувати роботу нашим воїнам та цивільним, які проходять протезування та реабілітацію у Superhumans і вчаться жити з новими ногами й руками», – зазначив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

У центрі створили базу вакансій. Зараз у ній є понад 230 пропозицій: від водія, кухаря до проєктного менеджера та фінансового аналітика.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.