Львівська територіальна виборча комісія вчергове не спромоглась зібратись на засідання

Засідання виборчої комісії не відбулось через відсутність кворуму.

21.04.2023
Львівська територіальна виборча комісія вчергове не спромоглась зібратись на засідання

Львівська обласна територіальна виборча комісія 21 квітня не змогла проголосувати за встановлення обраними депутатами Львівської обласної ради наступних по списку кандидатів замість Григорія Козловського, Миколи Седіла, Володимира Квурта і Юрія Фольварочного. Про це повідомив керівник проєктів у сфері виборів та місцевого самоврядування громадянської мережі ОПОРА у Львові Тарас Радь.

Він розповів, що засідання виборчої комісії навіть не відбулось через відсутність кворуму. Присутніми були 9 з 17 членів комісії. Забракло одного члена комісії, щоб вона була повноважна для роботи.

Через це не зуміла скласти присягу нова членкиня комісії, після чого відновився б повний склад ТВК – 18 членів.

“Бездіяльність Львівської обласної територіальної виборчої комісії продовжується і наразі не зрозуміло як довго продовжуватиметься і чи взагалі продовжуватиметься. І чи вплине на це у майбутньому обрання голови Львівської обласної ради. Водночас те, що можна стверджувати це те, що в ТВК наразі зберігається розклад політичних сил, який був раніше – до висловлення недовіри голові обласної ради Ірині Гримак

Ілюзорні сподівання на те, що сьогодні вдасться одній зі сторін зібрати 10 голосів і проголосувати за встановлення обраними чотирьох нових депутатів не виправдали себе. Що і підтвердив факт сьогоднішнього засідання, яке не відбулось. А разом з тим підтвердження факту бездіяльності виборчої комісії.

На засідання прийшли усі четверо кандидатів у депутати Львівської обласної ради, питання встановлення їх депутатами яких були у сьогоднішньому порядку денному. Проте доведеться почекати й наразі не зрозуміло як довго ще доведеться очікувати”, – йдеться в дописі координатора ОПОРИ.

 

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.