Керівник Львівського ТЦК та СП прокоментував вручення повісток депутатам Львівської облради

У вівторок, 4 липня, депутатам Львівської обласної ради вручили повістки від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

04.07.2023
Керівник Львівського ТЦК та СП прокоментував вручення повісток депутатам Львівської облради

Як повідомляє “ТРК Перший Західний”, керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко прокоментував вручення повісток депутатам перед початком сесійного засідання:

“Ми на попереднє вручення повісток попередили, шо прийдуть представники ТЦК та будуть вручати повістки, так. Немає різниці, чи це депутат обласної ради, чи міської ради. Людям надсилаємо повістки додому, за місцем праці надсилається. Не було з їхньої сторони реагування на ці повістки і тому ми вирішили роздати повістки прямо в сесійній залі. Це вони приходять в військкомат для уточнення своїх облікових даних”.

Тіщенко запевнив, що половина з них 100% будуть мати право на відстрочку:

“Серед тих, хто має 3 і більше дітей. Мають різні ситуації. Може хтось навчається. Тому не треба боятись цих повісток. Прийшли, уточнили свої мобілізаційні дані. Якщо є підстава на відстрочку, значить будуть підстави на відстрочку. Якщо немає, значить будуть інші підстави для служби в армії. Якщо вони отримали повістку, то вони не до кінця уточнили свої дані”.

 

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.