Керівник Львівського ТЦК та СП прокоментував вручення повісток депутатам Львівської облради

У вівторок, 4 липня, депутатам Львівської обласної ради вручили повістки від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

04.07.2023
Керівник Львівського ТЦК та СП прокоментував вручення повісток депутатам Львівської облради

Як повідомляє “ТРК Перший Західний”, керівник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко прокоментував вручення повісток депутатам перед початком сесійного засідання:

“Ми на попереднє вручення повісток попередили, шо прийдуть представники ТЦК та будуть вручати повістки, так. Немає різниці, чи це депутат обласної ради, чи міської ради. Людям надсилаємо повістки додому, за місцем праці надсилається. Не було з їхньої сторони реагування на ці повістки і тому ми вирішили роздати повістки прямо в сесійній залі. Це вони приходять в військкомат для уточнення своїх облікових даних”.

Тіщенко запевнив, що половина з них 100% будуть мати право на відстрочку:

“Серед тих, хто має 3 і більше дітей. Мають різні ситуації. Може хтось навчається. Тому не треба боятись цих повісток. Прийшли, уточнили свої мобілізаційні дані. Якщо є підстава на відстрочку, значить будуть підстави на відстрочку. Якщо немає, значить будуть інші підстави для служби в армії. Якщо вони отримали повістку, то вони не до кінця уточнили свої дані”.

 

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.