У Львівській облраді планують вивести з комісій померлих, засуджених, воюючих і інших депутатів

Депутати проголосували за проєкт рішення щодо внесення змін до складу депутатських комісій.

26.02.2024
У Львівській облраді планують вивести з комісій померлих, засуджених, воюючих і інших депутатів

Як повідомляє пресслужба Львівської облради, 26 лютого комісія з питань законності, депутатської етики, регламенту та свободи слова на засідання підтримала заяви депутатів Олександра Тіщенка та Ірини Кравець про дострокове припинення ними повноважень депутата обласної ради VIII скликання.

Окрім того, депутати проголосували за проєкт рішення щодо внесення змін до складу депутатських комісій.

Зокрема, пропонують вивести зі складу постійних комісій Володимира Квурта та Михайла Дзюдзя (комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку), Юрія Фольварочного (комісія з питань діяльності агропромислового комплексу, підприємництва та інвестицій), Миколу Седіла (комісія з питань комунального майна), Іванну Герус (комісія з питань освіти, науки та інновацій), Григорія Козловського (комісія з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу).

Також у рішенні йдеться про введення до постійних комісій нових депутатів, зокрема:

  • до складу постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олега Іваша,
  • до складу постійної комісії з питань комунального майна Миколу Біляка та Ярослава Гасяка,
  • до складу постійної комісії з питань освіти, науки та інновацій Назарія Островського.

“Включення цих депутатів до складу комісій відбувається на підставі написаних ними заяв та підтримки депутатського корпусу. Також члени комісії закцентували увагу на необхідності проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів культури, які перебувають у статусах виконувачів обов’язків”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.