Львів’янка підтримала фанатів лепса та облаяла військових

Згодом вона оприлюднила відео з вибаченнями.

10.05.2023
Львів’янка підтримала фанатів лепса та облаяла військових

Львів’янка Христина Горун (акаунт в інстаграм – chornamamba) заявила, що слухала і буде продовжувати слухати російські пісні, а тим, хто зробить їй зауваження – “знесе кашкета”. Так вона відреагувала на історію із прихильниками російської музики у Львові, які агресивно відреагували на прохання вимкнути лепса.

Вона назвала армію України «дном» і негативно відгукнулась про воїнів ЗСУ. Згодом львів’янка оприлюднила відео з вибаченнями.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.