У закладах розміщення ВПО на Львівщині провели роз’яснювальну роботу про заборону російськомовного контенту

Роз’яснювальну роботу на Львівщині проводять з 2021 року. Представникам різних галузей нагадують, що публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області – заборонено.

06.09.2023
У закладах розміщення ВПО на Львівщині провели роз’яснювальну роботу про заборону російськомовного контенту

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, сьогодні, 6 вересня, в санаторно-курортних комплексах міста Моршин та у професійних училищах Стрия, де проживають внутрішньо переміщені особи, провели роз’яснювальну роботу щодо мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Приблизно 700 вимушених переселенців перебувають у місцях тимчасового проживання, які підпорядковані Моршинській міській раді та Стрийській районній військовій адміністрації. Їх сьогодні відвідали представники міжвідомчої робочої групи.

Керівники установ наголошують, що відкриті до таких ініціатив і всіляко сприяють переходу на українську мову внутрішньо переміщених осіб.

«У нашому підпорядкуванні 4 корпуси, де на постійній основі перебувають внутрішньо переміщені особи. Звісно, бували різні ситуації. Але завжди вдавалось знайти рішення та донести до людей, що російська – мова окупанта та терориста!», – зазначив виконувач обов‘язків медичного директора ДП «Санаторій «Моршинкурорт» Микола Злупко.

«У нашому училищі перебувають переважно люди похилого віку. Більша частина з них із Харкова. Дуже тішимось коли бачимо, що за рік перебування у нас вони не тільки не споживають російськомовний культурний продукт, але й самостійно вивчають та переходять на українську, і залучають до цього інших», – розповів заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «ВПУ #35 м.Стрия Ірина Кісельова.

Роз’яснювальну роботу на Львівщині проводять з 2021 року. Представникам різних галузей нагадують, що публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області – заборонено!

«Мова – це те, що має значення. Особливо, в період коли наша держава проходить складні часи. Ніколи не пізно перейти на українську. Сьогодні ми проводимо роз’яснювальну роботу, де говоримо про неприпустимість використання російської мови у всіх можливих сферах суспільного життя, аби донести до кожного свідомого українця розуміння того, що усе російське вбиває!», – наголосив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.