У полтавському клубі молодь розважалась під російську музику. Відео

У самому клубі звинуватили організаторів вечірки в порушенні домовленостей.

15.02.2023
У полтавському клубі молодь розважалась під російську музику. Відео
Скріншот

У Полтаві під час війни місцева молодь розважалася під музику російських артистів у клубі Muzabar.

“Приклад інформаційної війни проти України та важливість виховання наступних поколінь. 354 день повномасштабного вторгнення окупанта на нашу землю! Молодь Полтави в місцевому закладі відривається під інстасамку, басту, могренштерна та іншу запоребрикову ригачку. Частина з них навіть прибігли в коментарі в соцмережі, де їх вже засудили. І чесно зізналися – мовляв вони “втомилися від війни”, вони просто “живуть життя”, а всім “патріотам” порадили слухати ваньку-встаньку”, – написав журналіст Костянтин Андріюк у фейсбуці

У закладі Muzabar відреагували на суспільне невоволення через поширені мережею відео.

“Відзначаємо, що наш заклад тільки надавав оренду організаторам івенту. Тобто, ми не влаштовували захід, не продавали квитки і не вирішували, які треки будуть програвати зі сцени.

По-друге, наш ресторан з початку війни приєднується тільки до тих заходів, кошти з яких йдуть на допомогу ЗСУ. Організатором були порушені домовленості. Керівництво прибуло на місце проведення заходу і припинило його достроково. Важливо: ми не підтримуємо музичний вибір і поведінку учасників відбувся інвенту! Тому його було припинено достроково”, – йдеться в повідомленні клубу.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.