Поліція затримала чоловіка, який слухав російські пісні в центрі Львова

На вулиці Краківській, 8 у Львові чоловік гучно слухав російську музику.

09.11.2023
Поліція затримала чоловіка, який слухав російські пісні в центрі Львова

Про це повідомляє Telegram-канал ZAHIDWTF 24/7.

“В центрі Львова бидлуватий фанат юркі шатунова організував його концерт на повну гучність. На зауваження небайдужих цей неадекват крив всіх матом.Краківська, 8

Шатунов здох, а бажання слухати орків в деяких українців досі не здохло”, – йдеться у дописі.

Небайдужі перехожі звернулись до поліції.

“Пропонували добровільно, відмовився. Любителя російських пісень затримано та доправлено у райвідділ”, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.