Керівництво Академії друкарства виступає проти обʼєднання з Львівською політехнікою

21 лютого відбулася зустріч ректора НУ «Львівська політехніка» Юрія Бобала з ректором Української академії друкарства Богданом Дурняком.

23.02.2024
Керівництво Академії друкарства виступає проти обʼєднання з Львівською політехнікою

Як зазначили в пресцентрі Української академії друкарства, Богдан Дурняк поінформував Юрія Бобала про те, що колектив, студентство, та ректор УАД дізналися про можливу реорганізацію академії з соціальних мереж.

“Офіційної інформації про реорганізацію від МОН України не надходило. Ректор УАД подивований тим, що таке важливе питання, як існування ЗВО зі 100 річною історією обговорювали на засіданні Громадської організації «Спілка ректорів України» без його участі. Тим більше, що разом з першим проректором УАД Ярославом Угрином на зустрічі ректора з заступником міністра МОН України Михайлом Винницьким, яка відбулась в кінці 2023 року, про будь яку реорганізацію УАД мови не йшло, оскільки в план оптимізації ЗВО академія не була включена”, – зазначили у повідомленні.

Також у пресцентрі академії додали, що на зустрічі з ректором «Львівської політехніки» Юрієм Бобало, ректор УАД детально охарактеризував всі освітні програми, за якими здійснюється підготовка фахівців в академії. Академія веде підготовку фахівців для видавничо-поліграфічної, пакувальної галузей, ЗМІ, книгознавства та мережі книгорозповсюдження, і вони є виключно галузевими та унікальними, що підтверджено НАЗЯВО під час їх акредитації.

“Разом з тим всі акредитовані ОП відповідають державним стандартам вищої освіти стосовно досягнення ними всіх необхідних компетентностей, кадрового забезпечення, обґрунтування їх галузевості та унікальності, наявної матеріально-технічної бази, фінансової стабільності, студентоценторованого підходу до організації навчального процесу, активної міжнародної діяльності, а також успішного функціонування внутрішньої системи оцінки якості надання освітніх послуг з підготовки фахівців.

Таким чином, академія, за запропонованими МОН критеріями не повинна підпадати під процедуру реорганізації”, – підсумували у дописі.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.