Прем’єр-міністру Денису Шмигалю присвоїли почесне звання доктора Львівської політехніки

Прем’єр-міністр – випускнику університету 1997 року.

30.04.2024
Прем’єр-міністру Денису Шмигалю присвоїли почесне звання доктора Львівської політехніки

Прем’єр-міністрові України Денису Шмигалю присвоїли почесне звання Doctor Honoris у Національному університеті «Львівська політехніка», повідомили в пресслужбі університету.

“Денис Анатолієвич належить до тих, у чиєму житті Львівська політехніка відіграла знакову роль, і, впевнений, що з нашим Університетом повʼязані найкращі спогади”,― наголосив у своєму вступному слові ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало.

Директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Олег Кузьмін зауважив, що зусилля Дениса Шмигаля спрямовані на розвиток національної економіки, науки, освіти і культури.

“Денис Шмигаль пройшов успішний шлях ефективного державного службовця, який зарекомендував себе на всіх публічних посадах перебування у владі як достойний керівник, що спрямовує свої зусилля на майбутнє української національної економіки”, – сказав Олег Кузьмін.

Прем’єр-міністр України також взяв участь в урочистому врученні диплома.

До слова, званням Doctor honoris causa у Львівській політехніці відзначають людей, які мають особливі заслуги перед державою, суспільством та університетом. За понад століття цього звання удостоєні понад 50 осіб: науковців, громадських діячів, політиків. Серед почесних докторів є державні діячі, президенти і прем’єри різних держав, лауреати Нобелівських премій.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.