Ректор Львівської політехніки обговорив можливість об’єднання закладів з ректором Української академії друкарства

21 лютого відбулася зустріч ректора НУ «Львівська політехніка» Юрія Бобала з ректором Української академії друкарства Богданом Дурняком.

22.02.2024
Ректор Львівської політехніки обговорив можливість об’єднання закладів з ректором Української академії друкарства

Як повідомили у пресслужбі “Львівської політехніки”,  ця зустріч стала підсумком розширеного засідання Спілки ректорів (долучилися майже 100 керівників ЗВО) за участі міністра освіти і науки України Оксена Лісового, заступника міністра Михайла Винницького, генерального директора директорату фахової передвищої, вищої освіти Олега Шарова, ексміністрів Лілії Гриневич, Станіслава Ніколаєнка, Сергія Шкарлета, Михайла Згуровського, Сергія Квіта і Василя Кременя.

Як зазначив Юрій Ярославович, розмова пройшла в позитивному і конструктивному руслі: “Ми обговорили важливість збереження унікальних аспектів Української академії друкарства, розвитку освітніх програм, вдосконалення структури цього закладу вищої освіти, забезпечення гарантій для науково-педагогічних працівників і студентів, відповідно до законодавства України”.

Також буде заплановано низку зустрічей із викладачами та студентами Української академії друкарства.

“Вже сьогодні можу запевнити: у разі приєднання жоден працівник цього ЗВО не буде звільнений. Більше того, ми забезпечимо додаткові можливості для професійного розвитку науково-педагогічних працівників. Також не зміниться розмір оплати за навчання та проживання для теперішніх студентів. Крім того, слід наголосити, що студенти завершать навчання за тими спеціальностями та освітніми програмами, на які вступали”, ― додав Юрій Ярославович.

Наступну зустріч ректори запланували провести наступного тижня.

Нагадаємо, «Львівська політехніка» поглиблює співпрацю з компанією «Боїнг». Студентів та викладачів запрошують відвідати спеціалізовані семінари-лекції компанії «Боїнг Україна», які допоможуть докладніше ознайомитися з тонкощами авіаційної галузі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.