Канада передасть Україні ще чотири танки Leopard 2 до чотирьох обіцяних раніше

24 лютого уряд Канади вирішив подвоїти кількість танків Leopard 2, які країна передасть Україні.

24.02.2023
Канада передасть Україні ще чотири танки Leopard 2 до чотирьох обіцяних раніше
Фото: EPA

Про це повідомляється на сайті канадського уряду.

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про нові заходи щодо продовження підтримки України, зокрема про передачу нової військової техніки.

Трюдо оголосив, що Канада надасть чотири додаткових основних бойових танки Leopard 2 для підтримки Збройних Сил України, збільшивши свій внесок загалом до восьми танків.

Канада також надасть броньовану ремонтно-евакуаційну машину та понад 5000 одиниць 155-мм боєприпасів.

Як зазначається, чотири раніше обіцяних основних бойових танки Leopard 2 вже відправлені до Польщі, і група інструкторів Збройних сил Канади нині навчає українських танкістів.

Нагадаємо, Німеччина передасть Україні 18 танків Leopard замість обіцяних раніше 14. А Іспанія готова передати Україні 10 танків Leopard 2 замість 6.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.