Канада відкрила свій ринок для українського молока

Тепер для українських виробників молока та молокопродуктів відкрито ринки 31 країни.

14.06.2023
Канада відкрила свій ринок для українського молока

Канада відкрила для українських виробників свій ринок для збуту молока та молочних продуктів. Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

Першим кроком для експорту молочних продуктів до Канади є запит оператора ринку до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем розташування потужності.

Також потенційним експортерам необхідно ознайомитись з узгодженою компетентними органами обох країн формою сертифіката для експорту.

Пояснення вимог законодавства Канади, які стосуються виробників молочних продуктів, вказані у зоосанітарному сертифікаті та опубліковані на офіційному порталі Держпродспоживслужби.

Українським виробникам варто враховувати, що в Канаді діють суворі процедури контролю за якістю молока, щоб гарантувати, що споживачі отримують молоко найвищої якості.

Обсяг канадського молочного ринку протягом останніх п’яти років стабільно зростає в середньому на 2,9% на рік. За підсумками 2023 року зростання ринку очікується на рівні 5%.

Роздрібна ціна літра молока в Канаді становить близько 1,6 канадського долара.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.