Україна отримає танки Abrams від США на початку осені

Декілька танків вже доправили на полігон, де тренуються українські військові.

12.05.2023
Україна отримає танки Abrams від США на початку осені
Фото: Abrams

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Сполучені Штати передадуть Україні танки Abrams на початку осені 2023 року, передає “Голос Америки”. 

“Ми робимо все можливе, щоб пришвидшити постачання цих танків. За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені”, – зазначив Остін.

Він додав, що декілька танків Abrams перемістили на тренувальний полігон, де зараз навчаються українські військові. Тож, за його словами, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання.

Водночас відповідаючи на запитання про те, чи можливо пришвидшити постачання 31-го таку Abrams в Україну, Остін зазначив, що терміни поставки пояснюються не лише тим, що американські військові відправляють ці танки в Україну і готують українських військових для роботи на них. Ці терміни пояснюються і тим, що американські військові також створюють інфраструктури, яка підтримуватиме роботу Abrams, які є новою для українців технікою.

“Як вам відомо, ця техніка суттєво відрізняється, зокрема, за рахунок турбінного двигуна та інших достатньо складних систем. Але ми намагаємось якнайшвидше передати цю техніку українцям. Вони точно матимуть усе в наявності до початку осені”, – наголосив очільник Пентагону.

Нагадаємо, Пентагон відправить Україні старішу версію Abrams, бо це буде швидше.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.