Україна отримає танки Abrams від США на початку осені

Декілька танків вже доправили на полігон, де тренуються українські військові.

12.05.2023
Україна отримає танки Abrams від США на початку осені
Фото: Abrams

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Сполучені Штати передадуть Україні танки Abrams на початку осені 2023 року, передає “Голос Америки”. 

“Ми робимо все можливе, щоб пришвидшити постачання цих танків. За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені”, – зазначив Остін.

Він додав, що декілька танків Abrams перемістили на тренувальний полігон, де зараз навчаються українські військові. Тож, за його словами, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання.

Водночас відповідаючи на запитання про те, чи можливо пришвидшити постачання 31-го таку Abrams в Україну, Остін зазначив, що терміни поставки пояснюються не лише тим, що американські військові відправляють ці танки в Україну і готують українських військових для роботи на них. Ці терміни пояснюються і тим, що американські військові також створюють інфраструктури, яка підтримуватиме роботу Abrams, які є новою для українців технікою.

“Як вам відомо, ця техніка суттєво відрізняється, зокрема, за рахунок турбінного двигуна та інших достатньо складних систем. Але ми намагаємось якнайшвидше передати цю техніку українцям. Вони точно матимуть усе в наявності до початку осені”, – наголосив очільник Пентагону.

Нагадаємо, Пентагон відправить Україні старішу версію Abrams, бо це буде швидше.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.