Україна отримала грант на $1,25 мільярда від США

Гроші підуть на соцвиплати та зарплати освітянам і лікарям.

31.05.2023
Україна отримала грант на $1,25 мільярда від США
Фото: умовне

До Державного бюджету України надійшов черговий транш грантових коштів від Сполучених Штатів Америки в розмірі 1,25 млрд доларів. Про це Міністерство фінансів України оголосило 31 травня.

Зазначається, що в 2023 році Україна отримала вже 6 млрд дол. грантових коштів прямої бюджетної підтримки від США.

“Грантові кошти надані як частина четвертого додаткового фінансування в рамках проєкту “Підтримка державних видатків для забезпечення стійкого державного управління в Україні” (PEACE in Ukraine). Метою проєкту є часткова компенсація видатків державного бюджету, зокрема соціальних та гуманітарних, що не пов’язані зі сферою безпеки і оборони”, – йдеться у повідомленні.

У міністерстві зазначають, що залучене грантове фінансування буде спрямоване на відшкодування видатків держбюджету, а саме: на виплату державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, оплату праці працівників освітньої сфери, оплату праці надавачів медичних послуг за програмою медичних гарантій та інше.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.