Канада передала Україні обіцяні 8 танків Leopard 2

Їх вже доставили до Польщі.

14.04.2023
Канада передала Україні обіцяні 8 танків Leopard 2
Фото: Аніта Ананд

Про це повідомила міністерка оборони Канади Аніта Ананд.

“Це офіційно: всі вісім бойових танків Leopard 2, обіцяних Канадою для України, прибули до Польщі. Ми продовжуватимемо стояти з Україною і надавати українцям інструменти, необхідні для боротьби та перемоги у цій війні”, – написала вона у твіттері.

Вона додала, що Канада також розгорнула три симуляторні установки для танків Leopard, щоб допомогти навчити українські екіпажі.

Нагадаємо, раніше Канада оголосила про новий пакет військової допомоги для України.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.