Гендиректор МАГАТЕ прибув на Запорізьку АЕС

Це вже третій візит Гроссі на ЗАЕС з 1 вересня 2022 року.

15.06.2023
Гендиректор МАГАТЕ прибув на Запорізьку АЕС

Генеральний директор Міжнародного агентства ООН із атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі у четвер, 15 червня, прибув на Запорізьку АЕС. Про це повідомив Енергоатом.

12 червня Гроссі вирушив в Україну з робочим візитом. Він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським і представив програму допомоги після «катастрофічного затоплення дамби» Каховської ГЕС.

14 червня повідомлялося, що гендиректор МАГАТЕ відклав заплановану поїздку на Запорізьку АЕС з міркувань безпеки.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.