Росіяни перетворюють ЗАЕС на військову базу

Окупанти перетворили заводи в місті на склади військової техніки, зброї та боєприпасів.

01.06.2023
Росіяни перетворюють ЗАЕС на військову базу

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Міжнародне агентство з атомної енергії, експерти якого перебувають на території окупованої Запорізької АЕС в Енергодарі, продовжує закликати росіян до демілітаризації та створення зони безпеки на станції.

Попри ці заклики ворог продовжує перетворювати місто з найбільшою атомною електростанцією Європи на військову базу

Завод “Нестандартного обладнання і трубопроводів” перетворили на майстерню по ремонту танків і військової техніки, а завод “Спеціальних конструкцій” і “Домобудівний комбінат” окупанти перетворили на склад військової техніки, зброї та боєприпасів.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі вже неодноразово заявляв, що ЗАЕС не повинна використовуватися як сховище або база для військовослужбовців та зберігання важкого озброєння, наприклад реактивних систем залпового вогню, артилерійських систем і боєприпасів, танків.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.