Росіяни перетворюють ЗАЕС на військову базу

Окупанти перетворили заводи в місті на склади військової техніки, зброї та боєприпасів.

01.06.2023
Росіяни перетворюють ЗАЕС на військову базу

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Міжнародне агентство з атомної енергії, експерти якого перебувають на території окупованої Запорізької АЕС в Енергодарі, продовжує закликати росіян до демілітаризації та створення зони безпеки на станції.

Попри ці заклики ворог продовжує перетворювати місто з найбільшою атомною електростанцією Європи на військову базу

Завод “Нестандартного обладнання і трубопроводів” перетворили на майстерню по ремонту танків і військової техніки, а завод “Спеціальних конструкцій” і “Домобудівний комбінат” окупанти перетворили на склад військової техніки, зброї та боєприпасів.

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі вже неодноразово заявляв, що ЗАЕС не повинна використовуватися як сховище або база для військовослужбовців та зберігання важкого озброєння, наприклад реактивних систем залпового вогню, артилерійських систем і боєприпасів, танків.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.