Австрія виділить €1 млн на підтримку ядерної безпеки в Україні

Кошти на фінансування діяльності МАГАТЕ в Україні внесуть порівну австрійське МЗС і Міністерство захисту клімату.

07.06.2023
Австрія виділить €1 млн на підтримку ядерної безпеки в Україні

Уряд Австрії надасть Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ) €1 млн на підтримку діяльності з ядерної безпеки в Україні. Про це повідомило міністерство закордонних справ Австрії.

Міністр закордонних справ Австрії Александр Шалленберг заявив, що “російська рулетка з безпекою українських атомних електростанцій має нарешті закінчитися”.

Незалежна і неупереджена робота МАГАТЕ на місцях і її присутність на атомних електростанціях є одночасно системою раннього попередження і убезпеченням життів”, – зазначив голова австрійського зовнішньополітичного відомства.

Кошти Австрії будуть спрямовані також на розгортання та роботу групи МАГАТЕ. Вона перебуває на ротаційній основі на всіх українських ядерних об’єктах, зокрема і на окупованій росіянами Запорізькій АЕС.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.