Уряд Австрії виділив 2 млн євро на розмінування України

Цьому передували запеклі дебати.

29.05.2023
Уряд Австрії виділив 2 млн євро на розмінування України

Нейтральна Австрія вирішила виділити Україні €2 млн на розмінування, передає Ö24.

Канцлер Австрії Карл Негаммер повідомив, що гроші на обладнання для розмінування надійдуть з Іноземного фонду допомоги в надзвичайних ситуаціях МЗС Австрії.

Віцеканцлер Вернер Коглер пояснив, що Австрія робить свій внесок у захист цивільних від небезпечних для життя вибухів мін і “допомагає забезпечити, щоб українські діти знову могли відвідувати дитячі садки і школи”.

“І ми зміцнюємо продовольчу безпеку, даючи можливість фермерам знову обробляти свої поля”, – додав Коглер.

Дебати щодо цієї допомоги точилися довго. Проти виступала міністр оборони Клаудія Таннер. Вона казала, що участь держави в розмінуванні України до завершення бойових дій порушує конституційний нейтралітет. Проти будь-якої участі Австрії в допомозі Україні з розмінуванням виступала і ультраправа Австрійська партія свободи.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.