Уряд Австрії виділив 2 млн євро на розмінування України

Цьому передували запеклі дебати.

29.05.2023
Уряд Австрії виділив 2 млн євро на розмінування України

Нейтральна Австрія вирішила виділити Україні €2 млн на розмінування, передає Ö24.

Канцлер Австрії Карл Негаммер повідомив, що гроші на обладнання для розмінування надійдуть з Іноземного фонду допомоги в надзвичайних ситуаціях МЗС Австрії.

Віцеканцлер Вернер Коглер пояснив, що Австрія робить свій внесок у захист цивільних від небезпечних для життя вибухів мін і “допомагає забезпечити, щоб українські діти знову могли відвідувати дитячі садки і школи”.

“І ми зміцнюємо продовольчу безпеку, даючи можливість фермерам знову обробляти свої поля”, – додав Коглер.

Дебати щодо цієї допомоги точилися довго. Проти виступала міністр оборони Клаудія Таннер. Вона казала, що участь держави в розмінуванні України до завершення бойових дій порушує конституційний нейтралітет. Проти будь-якої участі Австрії в допомозі Україні з розмінуванням виступала і ультраправа Австрійська партія свободи.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.