Українські піротехніки встановили рекорд із розмінування

За минулу добу піротехніки України знешкодили близько 6000 вибухонебезпечних предметів.

19.05.2023
Українські піротехніки встановили рекорд із розмінування

Про це повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий під час брифінгу 19 травня, передає Суспільне.

“Основні області, де зараз проводиться розмінування, – Донеччина, Миколаївщина, Харківщина, Херсонська область. Це основний обсяг вибухонебезпечних предметів, які знайшли сьогодні”, — уточнив представник державної служби з надзвичайних ситуацій.

За словами Хорунжого, загалом з початку повномасштабного вторгнення росії в Україні виявлено та знешкоджено понад 373 тисячі вибухонебезпечних предметів, зокрема 2 235 одиниць авіаційних бомб. Обстежено близько 86 тисяч гектарів територій.

Також пресофіцер ДСНС зазначив, що наразі піротехніки активно почали застосовувати машини механізованого розмінування, отримані від західних партнерів.

“Ми далі працюємо над тим, щоб їх було якомога більше. Зараз є потреба фактично у 100 таких машинах. Тому що це значно пришвидшує процес розмінування територій і, зокрема, убезпечує наш особовий склад. Бо фактично всі ці машини працюють дистанційно”, — додав він.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.