Австрія арештує путіна в разі його приїзду

Країна виконуватиме свої зобов’язання згідно з міжнародним і кримінальним правом.

11.04.2023
Австрія арештує путіна в разі його приїзду

Про це заявила міністерка у справах ЄС та конституції в уряді Австрії Кароліна Едтштадлер в інтерв’ю Tagesspiegel.

“Австрія виконуватиме свої зобов’язання згідно з міжнародним і кримінальним правом. Я була кримінальним суддею у своїй цивільній професії, і видача цього міжнародного ордера на арешт МКС (Міжнародного кримінального суду) означає, що якщо він (путін) потрапить на австрійську землю, арешт повинен бути здійснений”, – сказала міністерка.

Проте, Едтштадлер наголосила, що Австрія продовжуватиме військово не підтримувати Україну.

“Ми завжди були дуже чіткими. Австрія є нейтральною у військовому відношенні, але аж ніяк не політично нейтральною. Ми солідарні з людьми в Україні, ми підтримуємо їх гуманітарно та економічно, але не тоді, коли йдеться про постачання зброї”, – додала Едтштадлер.

Нагадаємо, міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт путіна. У США заявили, якщо путін поїде в Європу, його мають затримати й видати суду в Гаазі. Водночас, уряд Угорщини ще не сформував позицію щодо ордеру на арешт путіна.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.