“Будинок воїна” запрошує на зустріч із письменницею Дзвінкою Торохтушко

Дзвінка Торохтушко – авторка знаменитої “Молитви воїна”, яка оберігає наших захисників на фронті і текст якої зберігається у вівтарі Гарнізонного храму у Львові. Подія відбудеться 19 січня о 18:00 годині за адресою вул. Тараса Бобанича, 1А.

17.01.2024
“Будинок воїна” запрошує на зустріч із письменницею Дзвінкою Торохтушко

Дзвінка Торохтушко – поетеса, письменниця, блогерка. Діапазон її творів – від дитячих віршиків до романів та гострої політичної сатири.

Роман ” Масік”, виданий у 2016 році, став першим твором, який не просто розкрив нутро судової системи та показав рівень деградації суспільства, а й одночасно дав поштовх до світла, до виходу з кризи моралі.

Новели Дзвінки Торохтушко – це, як говорить Ада Роговцева, – світлини між пеклом і раєм, де у фіналі перемагає добро.

Її вірші – це і громадянська поезія високого гатунку, і тонка, душевна лірика на грані інтимності.

Дитячі казки – це світи, в яких живуть дивні і, водночас, такі зрозумілі персонажі: котики, зайчики, їжачки. Гуморески Дзвінки Торохтушко – це той зразок питомо українського гумору, де висміюються людські вади і москалі. І це не просто смішно, ці тексти змушують задумуватись і робити висновки.

Отже, зустріч у “Будинку воїна” 19 січня о 18:00 годині за адресою вул. Тараса Бобанича, 1А., це: багато добра, світла, гумору, діалогу й порозуміння, багато лірики й любові.

 

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.