У Львові проведуть заняття з психологічної підтримки для рідних захисників

«Будинок воїна» запрошує близьких та рідних захисників і захисниць України на заняття в групу психологічної підтримки «Турбота про себе», яке відбудеться 17 січня о 17:00 годині.

11.01.2024
У Львові проведуть заняття з психологічної підтримки для рідних захисників

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«Принцип формату зустрічі: рівний – рівному, думка кожного учасника важлива та цінна; співтворчість – створення простору, в якому панує довіра та легкість.

Проводить зустріч психолог Олена Метницька», – повідомили в Будинку воїна.

Зареєструватись можна за посиланням.

Зустріч розпочнеться о 17:00 годині за адресою вул. Тараса Бобанича, 1А.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.