Будинок воїна закликає долучитися до ініціативи «Подаруй воїну книгу»

До Міжнародного дня дарування книг комунальний заклад Львівської обласної ради «Будинок воїна» запрошує долучитися до ініціативи.

14.02.2024
Будинок воїна закликає долучитися до ініціативи «Подаруй воїну книгу»

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«14 лютого – Міжнародний день дарування книги. Закликаємо всіх охочих поділитися улюбленими книжками з українськими військовими.

Приносьте в Будинок воїна нові чи вже прочитані книги, які ми передамо в госпіталь для наших захисників і захисниць», – зауважили в комунальній установі.

Книги можна принести за адресою м. Львів, вул. Тараса Бобанича, 1А.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.