У Львові збирають книги для знищених ворогом бібліотек

Комунальна Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука проводить збір книг.

31.01.2024
У Львові збирають книги для знищених ворогом бібліотек

Про це інформує пресслужба Львівської обласної ради.

«Ми розуміємо наскільки важливо не залишити читачів з деокупованих територій без української книги. Адже згуртована українська нація є запорукою перемоги над ворогом. Нагадуємо, що ми щоденно збираємо українські книги для знищених ворогом книгозбірень», – повідомили у бібліотеці.

Різні за жанром і тематикою україномовні книги можна приносити у відділ «Книги додому», який працює щоденно на першому поверсі бібліотеки за адресою: м. Львів, площа Ринок, 9.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.