10-та річниця початку Революції Гідності: програма заходів на Львівщині

21 листопада Україна відзначатиме День Гідності та Свободи. І саме цьогоріч виповнюється 10-ть років від початку Революції Гідності.

20.11.2023
10-та річниця початку Революції Гідності: програма заходів на Львівщині

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, до цієї дати на Львівщині проведуть низку заходів.

Зокрема, о 10:00 год відбудеться вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища.

Також, о 18:00 год на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи, проведуть акцію «Майдан. 10 річниця початку Революції Гідності». Це – мистецький перформанс, під час якого усі присутні зможуть знову відчути дух Майдану, що панував 10- ть років тому. Виконавець Shumei на фортепіано виконає пісні, що лунали зі сцен Майдану у Львові і не тільки. Також, прозвучить декілька пісень, що стали символами вже під час повномасштабного вторгнення рф.

«Запрошуємо мешканців Львівщини долучитись до заходів. Зокрема, згадати події, коли люди вийшли на мирний протест за європейське майбутнє і мужньо стояли за нього, цей дух єднання за спільні цілі, дотримання прав та свобод громадян, справедливість та демократію. Згадаємо та вшануємо пам’ять тих, хто сьогодні у лавах Небесної Сотні. Українці не на словах знають, як захищати свою гідність і виборювати свободу, як і 10-ть років назад, так і сьогодні, на превеликий жаль, найвищою можливою ціною – людським життям», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.