У Львові відбудеться презентація книги «Революція Гідності: Чорна меса»

14 лютого о 17:00 у Львівському палаці мистецтв на вул. М.Коперника, 17, відбудеться перша в Україні презентація книги Павла Романюка «Революція Гідності: Чорна меса».

12.02.2024
У Львові відбудеться презентація книги «Революція Гідності: Чорна меса»

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею, Видавничого дому журналу «Пам’ятки України», Міжнародного інституту українознавчих студій та Львівського палацу мистецтв.

“Здавалось би, що нового нині можна довідатись про Революцію Гідності? Багато сучасників брали участь у ній особисто або знають про перебіг із моторошних телетрансляцій 5-го каналу, оповідей сучасників…

Втім, класик журналістських розслідувань львів’янин Павло Романюк за майже десять років зібрав значну інформацію і ділиться у книзі невідомими свідченнями про долі і число Героїв Майдану, оприлюднює вражаючі факти і подробиці подій, викриває таємні злочини і закулісних персонажів”, – йдеться у повідомленні.

Без ейфорії автор аналізує і зіставляє події, факти, тенденції, обіцянки і наслідки.

Повноправним героєм книги можна назвати Олександра Тимошенка, фотожурналіста, який зробив понад 9 тисяч світлин на Майдані і дістав кулю від беркутівця. Його знімки також оприлюднені в книзі «Революція Гідності: Чорна меса».

Книга вийшла напередодні 10-літнього ювілею Революції Гідності одразу двома тиражами: 1000 примірників видано коштом Центру захисту інформаційного простору України Міністерства культури та інформаційної політики для безкоштовного розповсюдження, та 500 примірників комерційного тиражу побачили світ завдяки Видавничому дому журналу «Пам’ятки України» та Міжнародному інституту українознавчих студій.

Модератор презентації – Роман Метельський. Також до участі в презентації запрошені Павло Романюк, автор книги, відомий український журналіст; Олександр Тимошенко, фотожурналіст, учасник Майдану; Анатолій Сєриков, головний редактор Видавничого дому журналу «Пам’ятки України»; Дмитро Луценко, заступник директора Міжнародного інституту українознавчих студій; Юрій Атаманюк, власний кореспондент журналу «Пам’ятки України».

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.