З Харкова до Бремена – як книги казкарки зі Львова дістаються до читачів у Німеччині

У Харкові вийшла брайлівська книга Лесі Кічури «Дух Різдва» й одразу полетіла до особливих читачів у Німеччині.

20.03.2024
З Харкова до Бремена – як книги казкарки зі Львова дістаються до читачів у Німеччині

Цю новину авторка повідомила на своїй сторінці: “Нарешті я тримаю її у руках! Свою чергову мрію! Моя 6-та збірка казок, видана шрифтом Брайля цього разу вийшла у Харкові і з перших днів після виходу відразу полетіла до Бремена, де на неї дуже чекають особливі читачі. У цьому німецькому місті є невеличкий Ресурсний центр, куди приходять діти з України. Тож працівники громадської організації створили бібліотеку українських книг, яку намагаються за змоги поповнювати новинками.

Цього разу видавцем став незламний Харків! І книга вийшла у новому для мене форматі – вона створена за принципами універсального дизайну – одна сторінка брайлівського тексту чергується із текстом великим кеглем, приміром 24, задля читання слабозорими людьми. Тож маю радість зараз уже тримати в руках книгу першу із майбутніх трьох (збірка «Дух Різдва» вийде у трьох книгах).

Увесь друк накладу моєї книги вдалося здійснити завдяки фінансуванню Міжнародної благодійної платформи «Global Given» «Bader Philanthropies». Це так круто, що в команді є люди, які уміть настільки активно та плідно працювати з європейськими грандами у видавничій сфері!”

Нагадаємо, що буквально нещодавно письменниця стала учасницею встановлення Національного Рекорду України на Тернопільщині. У переддень народження Тараса Шевченка Світлана Дячок, директорка ліцею №1 зібрала у своєму навчальному закладі в м. Хоростків 22 письменники з України, які одночасно провели 22 уроки української літератури у 22 різних класах.

А ще кілька днів перед тим казкарка публікувала у соцмережах світлини своїх казок аж у Антарктиді. Тоді у своєму дописі авторка зізналася, що мріяла про таку мандрівку своїх книг понад 5 років. Раділа, що знайшлися люди, які допомогли здійснити її чергову казкову мрію.

З нагоди Всесвітнього дня казки побажаємо письменниці нових казкових сюжетів, багато виданих книг та неймовірне коло шанувальників у всьому світі!

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.