У Львові видали «Час різдвяного дива» Лесі Кічури шрифтом Брайля

«Дива трапляються з тими, хто у них вірить!!! А ще з тими, хто оточує себе прекрасно неймовірними людьми-чарівниками, які вміють творити неймовірні речі! Сьогодні вийшла моя 5-та книга шрифтом Брайля!!! – так авторка повідомила на своїй сторінці у соцмережах про вихід нової збірки казок».

26.01.2024
У Львові видали «Час різдвяного дива»  Лесі Кічури шрифтом Брайля

У доробку Лесі Кічури вже є 4 авторські книги видані шрифтом Брайля. Це зокрема збірки: «Добрі мамині казки», «Магія Різдва», «Музей іграшок», «Мандри». Всі ці книги вийшли завдяки співпраці з Ресурсним центром НУ «Львівська Політехніка» ще впродовж 2018 року.

Наприкінці грудня 2023 р. авторка розповіла про свою мрію видати крайню різдвяну збірку казок. Завдяки згуртованості команди центру, де директором є невтомна Оксана Потимко, за роботу взялися за першої слушної нагоди, тож уже за місяць наклад книги вийшов друком. Це святковий книговидавничий проєкт відбувся за фінансової підтримки компанії Cargill.

Адаптовані ілюстрації до збірки готувала відома українська художниця Олена Завітало, яка вже тривалий час мешкає з родиною в Іспанії, й ілюструє книги для замовників з усього світу.

Сама ж казкарка начитала тексти усіх казок. Тож присутній у книзі QR-код дає змогу читачам також слухати історії в аудіоформаті.

Уже найближчими тижнями наклад святкової збірки казок Лесі Кічури розлетиться Україною. Примірники безкоштовно отримають: спеціальні школи для дітей з вадами зору (Харків, Кам’янець-Подільський, Одеса, Київ, Львів, Світловодськ, Клевань, Мукачево, Самгородок, Черкаси…), адресно незрячі дітки з усіх регіонів України (Хмельницький, Луцьк, Краматорськ, Кропивницький та ін.), дві онлайн-бібліотеки, які обслуговують незрячих.

Сама ж авторка дуже радіє, що вдалося видати різдвяну книгу ще взимку і обіцяє попереду багато цікавих звісток, які презентуватиме в рамках свого соціально-книжкового проєкту «Добрі мамині казки».

Світлини – Ресурсний центр
НУ «Львівська Політехніка» 

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.