У Львові надрукували понад 600 книг для незрячих

У Львові завершують реалізувати культурно-мистецький проєкт “Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях”, розрахований на незрячих.

26.09.2023
У Львові надрукували понад 600 книг для незрячих

Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка інвалідів — УСІ» повідомив про завершення культурно-мистецького проєкту «Подолати минуле.

Україна в подіях та особистостях». У межах цього проєкту надрукували шрифтом Брайля 640 примірників книжок. Також для незрячих людей виготовили три аудіокниги та адаптували три повнометражні художні фільми за допомогою аудіодискрипції.

Зокрема, шрифтом Брайля надруковані:

  • книга українського історика Ярослава Грицака «Подолати минуле. Глобальна історія України» (кожен примірник містить вісім частин шрифтом Брайля);
  • історико-біографічна праця Ольги Опанасенко «Любомир Гузар. Видатні українці. Люди, які творили історію» (кожен примірник містить дві частини шрифтом Брайля);
  • книжка Ганни Тетельман і Катерини Шаповалової «Енциклопедія для допитливих. Зростаємо українцями» (60 примірників, кожен містить дві частини шрифтом Брайля).

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.