На Львівщині затримали прикарпатця, який віз півтонни нового одягу під виглядом гуманітарки

Чоловікові загрожує штраф в розмірі 100% вартості цих товарів та конфіскація транспортного засобу.

27.04.2023
На Львівщині затримали прикарпатця, який віз півтонни нового одягу під виглядом гуманітарки
Фото: Львівська митниця

Про це повідомляє Львівська митниця.

У пункті пропуску «Краківець-Корчова» митники зупинили автомобіль «MAN» під кермуванням 23-річного жителя Івано-Франківської області. Згідно з поданою декларацією і товаросупровідними документами, він перевозив з Німеччини гуманітарну допомогу на адресу одного з рівненських благодійних фондів. Зазначалося, що він везе продукти харчування, медичні засоби, одяг і текстиль, загальною вагою 8,5 тонни.

Для перевірки законності переміщення вантажу митники звернулися до благодійного фонду та з’ясували, що його вага мала бути на пів тонни менша. Після ретельного огляду авто митники виявили незаявлені у декларації 458 кілограмів нового одягу для спорту і туризму американської фірми «Trophy Seek».

За цим фактом працівники митниці склали адміністративний протокол за ст. 472 Митного кодексу України (недекларування товарів, тобто незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей комерційного призначення, які підлягають обов’язковому декларуванню). 

“1201 одиницю незадекларованих курток, штанів та футболок тимчасово вилучили. Їх вартість встановлять додатково”, – додали у відомстві.

Нагадаємо, львів’янин намагався провести 23 тонни нового одягу під виглядом “гуманітарки”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.