Львів’янин намагався провести 23 тонни нового одягу під виглядом “гуманітарки”

Фонд, для якого він нібито віз одяг не займається благодійною діяльністю.

20.04.2023
Львів’янин намагався провести 23 тонни нового одягу під виглядом “гуманітарки”
Фото: Львівська митниця

Про це повідомляє Львівська митниця. 

У пункті пропуску «Краковець – Корчова» митники зупинили вантажівку “Volvo”, за кермом якої був 35-річний мешканець Львова. У декларації він вказав, що перевозив з Польщі 23 тонни одягу для одного з гуманітарних фондів в Україні.

Проте правоохоронці встановили, що згаданий фонд від часу реєстрації не займався благодійною діяльністю, допомоги від іноземців не очікував та не надавав жодних підтверджувальних документів.

Чоловіка звинувачують у порушенні митних правил з переміщення товарів через кордон України з приховуванням від митного контролю. Затриманому загрожує штраф 100 % від вартості товару та його конфіскація.

Наразі правоохоронці вилучили вантаж.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.