Водій з Тернополя намагався вивезти до Британії контрабанду цигарок на майже 250 тис. грн

Його затримали на Закарпатті.

19.06.2023
Водій з Тернополя намагався вивезти до Британії контрабанду цигарок на майже 250 тис. грн
Фото: Закарпатська митниця

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської митниці.

На митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією, інспектори-пошуківці зупинили 42-річного водія мікроавтобуса, який прямував з Тернополя до Великобританії. Під час проходження митних процедур чоловік обрав “зелений коридор”, тим самим заявивши, що не має товару, який підлягає декларуванню або обмежений до переміщення. 

Проте під час перевірки мікроавтобуса було виявлено, що під коробками з особистими речами, знаходяться 6 ящиків з цигарками різних торгових марок та вітчизняними акцизними марками: «Parliament aqua blue», «Kent», «Parliament  Aqua slim», «Marlboro gold», «Chapman coffee», «Sobranie london», «Rotmans» у загальній кількості – 2860 пачок, вартістю понад 246 тис. грн.

“Відтак, за приховування від митного контролю товару, який підлягає обов’язковому декларуванню та обмежений до вивезення через кордон, відносно перевізника буде задокументовано протокол за ч.1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі всі виявлені тютюнові вироби вилучено. Справу скерують до суду”, – підсумували митники. 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.