Житель Львівщини пропонував прикордонникам хабар за незаконний виїзд двох чоловіків

За легендою чоловіки мали їхати за кордон під виглядом водіїв, які здійснюють перевезення гуманітарної допомоги.

19.06.2023
Житель Львівщини пропонував прикордонникам хабар за незаконний виїзд двох чоловіків

Офіцери Львівського прикордонного загону затримали 26-річного чоловіка, який пропонував хабар прикордонниці за виїзд за кордон двох військовозобов’язаних чоловіків. Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

Двоє українців були внесені до системи “Шлях”.

“Покинувши територію України псевдоводії мали намір працевлаштуватись у країнах ЄС. Свої “послуги” чоловік оцінював у 3 500 доларів з одного “клієнта”.  Аби не створювати перешкод, під час здійснення прикордонного контролю, українець запропонував прикордонниці хабар в розмірі 2 000 доларів, на що отримав категоричну відмову”, — повідомили у Держприкордонслужбі.

Факт надання хабаря задокументували під час проведення невідкладних слідчих дій, в межах кримінального провадження за ст. 369 ККУ. Чоловіка затримали, йому повідомили про підозру у наданні “неправомірної вигоди службовій особі”.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Слідчі дії тривають.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.